AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na zajęcia edukacyjne grupy z terenów wiejskich

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa zaprasza na zajęcia edukacyjne. Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Edukacja ekologiczna na terenach wiejskich” finansowanego ze środków Fundacji Drzewo i Jutro. Udział w zajęciach jest bezpłatny. CZAS TRWANIA I UCZESTNICY Warsztaty trwają do 4 godzin w zależności od tematu i możliwości czasowych grupy. Oferta edukacyjna skierowana jest do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych (zerówka) z terenów wiejskich.

Zobacz więcej »

Piknik rodzinny z mapą

Już w najbliższą niedzielę  tj. 18 września w Arboretum na Miłosnej będzie okazja do poznania, czym są biegi lub marsze na orientację. Przygotowujemy się w Kwidzynie do ustawienia stałych punktów w lesie w konwencji Zielonego Punktu Kontrolnego. Zapraszamy całe rodziny, grupki, a także osoby szukające pomysłu na aktywną niedzielę z przyrodą w tle.

Zobacz więcej »

Warsztaty zielarskie

11 sierpień 2022, czyli w najbliższy czwartek!Zapraszamy na warsztat zielarski z dr Lucjanem Rutkowskim – botanikiem z Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, autora „Klucza do oznaczania roślin naczyniowych Polski niżowej”. Pan Lucjan, prowadząc nas zielonymi ścieżkami lasów Miłosnej, w bardzo przystępny sposób opowie o lokalnych roślinach i ich zastosowaniu zielarskim. Dowiemy się także wielu ciekawostek na temat ostnicy Jana

Zobacz więcej »

Nasz adres

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa
Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn