ZAPRASZAMY NA WIECZORNE WARSZTATY „SOS DLA SÓW”.

Stowarzyszenie Ochrony Sów w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Eko-Inicjatywa” serdecznie zapraszają do Kwidzyna na kolejne bezpłatne warsztaty „SOS dla sów”.
Spotkanie organizowane jest w ramach II edycji projektu „Sowy Pomorza. Edukacja dla bioróżnorodności” dotowanego ze środków własnych i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Spotykamy się 29.08.2017r. o godz. 18:00 w siedzibie Stowarzyszenia „Eko-Inicjatywa” przy ul. Miłosnej 1 w Kwidzynie.
Rozpoczniemy pogadanką i warsztatami, po czym wyruszamy w teren na nasłuchy sów. Spotkanie potrwa 3 godz.
Z uwagi na limity miejsc (ok. 30 os.) na warsztaty obowiązują zapisy. Spotkanie przyjazne dzieciom w wieku od 5-6 lat. Zapraszamy rodziny, osoby indywidualne, turystów – każdego kto chciałby poznać tajemnice życia sów i poczuć dreszczyk emocji wieczorową porą.
ZAPISY prowadzi koordynator projektu, Ewelina Kurach: ewelina.kurach@sowy.sos.pl
Prosimy o podanie liczby rezerwowanych miejsc (w tym dla dzieci, ich wiek) , nr tel. Potwierdzimy przyjęcie zgłoszenia.
A o czym opowiemy? O sposobach ochrony sów, ich roli w środowisku, niezwykłych przystosowaniach do życia. Zdradzimy, które zmysły są najważniejsze. Opowiemy też o naszych działaniach na Pomorzu i w kraju oraz w  jaki sposób prowadzi się badania tej wąsko wyspecjalizowanej grupy ptaków. A obserwatorom sów przybliżymy naszą inicjatywę – Atlas Sów Polski, czyli bazę obserwacji tych ptaków.
Warsztaty poprowadzi Ewelina Kurach.
Uczestników prosimy o zabranie odpowiedniej do pogody, ciepłej odzieży, butów terenowych i latarki. Warto też wrzucić do plecaka kanapkę i ciepły napój.

 


Nasz adres

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa
Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn