Warsztat wytwarzania domowych środków czystości

Zapraszamy 27.10.2021 r. na godz. 16:30 do siedziby Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa przy ul. Miłosnej 1 w Kwidzynie

Liczba uczestników ograniczona do 20 osób ze względu na konieczność przygotowania stanowisk pracy do wytwarzania środków czystości. Zajęcia są bezpłatne.

Zapisy pocztą elektroniczną na adres dolszuk@ekokwidzyn.pl lub telefoniczne 55 261 22 16. Nie uwzględniamy zapisów grupowych, w miarę możliwości prosimy o zapisy indywidualne.

Warsztat poprowadzi Dominika Dudzic – pasjonatka naturalnej pielęgnacji i osoba „ekopozytywna”. Od kilku lat wytwarza rzemieślnicze kosmetyki, środki czystości, świece i dekoracje w zgodzie z naturą. Swoimi doświadczeniami chętnie dzieli się w formie warsztatów. Każdą wolną chwilę spędza na przetwarzaniu ziół i komponowaniu nowych przepisów kosmetycznych. Po uszy zakochana w ogrodach i ziołach.

Czego spodziewać się na warsztatach? Dużej dawki wiedzy na temat naturalnych surowców wykorzystywanych do produkcji środków czystości.

Deszczowa jesień to idealny moment, aby przejść na „zieloną stronę mocy” i zrobić przyjazne środowisku i zdrowiu środki czystości, które są proste i przyjemne w wykonaniu!

Każdy uczestnik wykona dla siebie:

– proszek do prania kolorowych lub jasnych tkanin

– uniwersalny spray do czyszczenia kuchni i łazienki

Każdy z uczestników otrzyma również materiały z przepisami na proste środki czystości.


Nasz adres

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa
Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn