Kwiecień z Eko-Inicjatywą

Będzie się działo!!!! 

Zapraszamy do „Eko-Inicjatywy” na kwietniowe, bezpłatne zajęcia, warsztaty, spotkania, spacery. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy.

Już wkrótce:

  • Wianki wielkanocne prosto z natury, praktyczne warsztaty z Aliną Zając w siedzibie Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa, Kwidzyn ul. Miłosna 1

5 kwiecień oraz 12 kwiecień godz. 16.30- 19.00

Zajęcia poprowadzi architekt krajobrazu Alina Zając, miłośniczka ogrodów i pracy z naturalnymi wytworami przyrody. Tworzy unikatowe ozdoby, z pasją dzieląc się wiedzą i pomysłami. Każdy uczestnik wyjdzie z warsztatów z pięknymi ozdobami wykonanymi z naturalnych produktów. Ze względu na warsztatowy charakter zajęć ilość miejsc ograniczona do 15 osób.

  • Wiosenne kobierce kwiatów, spacery edukacyjne z Ewą Romanow- Pękal

9 kwiecień godz. 10.00 – 13.00, spacer z Eko-Inicjatywy do doliny źródliskowej w okolicy ul. Leśnej.

10 kwiecień godz. 9.00 – ok.14.00 spacer dookoła Jeziora Klasztornego, wędrówka około 10 km. Zbiórka w miejscowości Klasztorek.

  • Rodzinna Noc Sów, warsztat połączony ze spacerem edukacyjnym pod okiem Jakuba Marciniaka

Miejsce rozpoczęcia: siedziba Stowarzyszenia Eko-Inicjatywa, Kwidzyn ul. Miłosna 1

21 kwiecień godz. 16.00 – 19.30 odbędą się warsztaty, wpisujące się w ogólnopolską akcję edukacyjną “Noc Sów”. Głównymi bohaterkami Rodzinnej Nocy Sów w Kwidzynie będą w tym roku dwa gatunki szczególnie lubiące ludzkie sąsiedztwo: pójdźka i płomykówka. Gdzie można je spotkać? Czy obie jednakowo lubią mrok? I jaki związek z jedną z nich ma wirująca pralka? Po warsztatach odbędzie się wycieczka wokół TWR Miłosna w poszukiwaniu sów. 

zapisy: sekretariat@ekokwidzyn.pl lub 55 261 22 16

             (godz. 8.30-14.30)

Poza proponowanymi warsztatami standardowo zorganizowane grupy mogą zapisywać się na wiosenne zajęcia. 

Z A P R A S Z A M Y !!!


Nasz adres

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa
Miłosna 1, 82-500 Kwidzyn